Novinky

 

Veškeré novinky naleznete na našich nových stránkách! ebbycandy.webnode.cz/

7.5.2016 jsme opět vyrazily na Sranda dogfrisbee závody HafBezObav, kde oslavil svůj první start naše druhá dvounohá polovina! A dařilo se jim, na první závody to byl slušnej výkon. Marek házel hodně slušně a Ebbinka jako starý mazák chytala, i když to neměla zcela tak jednoduché.. vybíhala malinko napřed. Myslím si ale, až se sladí, budou skvělý tým!

Marek a Ebby - DD  - 12.místo/22., TT - 5.místo/19.

Lenka a Candy - DD - 17.místo/22., TT - 7.místo/19.

  

foto: Jaina Bartáková

 

30.4.2016 Čaroděnické obedience závody - moje první organizační obe závody se vydařily a to nejen díky super počasí ale i díky lidem, který okolo sebe mám.. Všem ještě jednou děkuji moc za pomoc! 

Pro Ebbinku to byl první start v OB2, zkoušku se nám bohužel splnit nepodařilo, i když na ni měla. Ebbinka se prostě rozhodla, že v některých cvicích raději půjde čuchat myšky :o). Takže dohromady jen 184. bodů, 4. místo bez hodnocení. S Candynkou jsem se rozhodla nastoupit poprvé do OB1, kde byl v celku její výkon očekáváný. To že nemáme dlouhodobý odložení v sedě jsem věděla ale mrzelo mne, že jsem ji zkazila odložení do sedu, kde jsem se trochu zamotala.. Dohromady se nám tedy podařilo získat 237. bodů, 2. místo se známkou velmi dobře :o)  Bylo to náročný vzhledem i k organzaci ale zvládli jsem to!

foto: Jana Hnátková

  

  

  

foto: Martínka Jindráková

 

23. - 24.4.2016 jsme s Candynkou vyrazily na dogfrisbee závody na Welcome summer do Dvora Králové. Candynka si vůbec nevedla špatně vychytala všechno co se dalo chytit, jsem ráda, že disky už nepodskakuje a má lepší odhad na chytání. Také neuvěřitelně skáče, je jasný, že tu skvělou skokovou techniku podědila po mamince, je to hopík! Moc jsme toho za poslední dny nenatrénovaly, ale i přesto se nám zadařilo v SuperMinidistance, kde se nám v prvním kole podařilo naházet a pochytat krásných 19,5 bodu 12.místo z 63. soutěžících, bohužel ve druhém kole jsem Candynku moc vyslala dopředu a dva disky neviděla, takže dohromady 21. - 23. místo z 63. soutěžících. Ostaní disciplíny nestojí za zmínku :oD ale i tak mám radost!

   

foto: Viktorie Brožová

   

výsledky SMD

17.4.2016 jsme vyrazily na zkoušky do Kralup n. Vltavou, bohužel s Ebbinkou se nám nedařilo, i když jsem měla pocit že je připravená, připravená nebyla. Tentokrát nás rozhodily cizí aporty, které nám dělají problém, a tak jsme na dvou nejvíce ohodnocených cvicích ztratily 30 bodů a zkoušku nesplnily. Za to Candynka makala skvěle, moc mne překvapila! Měla krásný téměř 100% oční kontakt a to i v dlouhých přechodech mezi cvikama. Bohužel se nám nepodařilo dotrénovat metrovku a tak to i dopadlo, za nula.. Nebýt nepovedené metrovky, kterou se nám podařilo překonat jen na jednu stranu na druhý povel, tak jsme si odnesli krásnou výbornou! Takže zkouška ZZO1 za 88 bodů! :o)

 

 

5.4.2016 Nicol Urbanová nám vytvořila moc krásný plakátek. Mooc děkujeme! 

Fotografie jsou použity od Adélky Tůmové :o)

28.3.2015 Velikonoční obedience závody s Candy v kategorii OB-Z, se známkou dobře! Pro Candynku bylo velice náročný se soustředit, protože byly dva placy vedle sebe, ale i přesto se mi podařilo její pozornost udržet, i když stále pokukovala po pejskovi vedle na place. Společné odložení bylo za nula, protože se nám ho nepodařilo bohužel dotrénovat. Další body jsme ztratily na kuželu, kde Candynka najednou nevěděla co s ním a oběhla ho až na druhý povel, takže celkem 223,5 bodů (320.) a šestě místo ze sedumnácti soutěžících! :o)

 

19. - 20. 3. 2016 jsme vyrazily na dogfrisbee seminář do Málkova k Míše Andrové. Candynka se posouvá dopředu a je lepší a lepší. Mám pocit, že jsme udělaly kus práce! Pomalu se nám začíná rýsovat sestava na freestyle :o)

13.3.2016 přikladám pár pěkných fotek od Adélky ze společného venčení :o)

      

   

12.2.2016 jsme vyrazily do Hradce na RTG k MVDr. Ekrovi a výsledky dopadly hezky, konečně můžeme pokračovat v našem hopsání bez obav!

úhel 104°/105° 
DKK 1/0
DLK 0/0
OCD nepostižen
spondylóza 0 


Mám radost! :o)

 

 

 

Nakonec jsem se také rozhodla zhodnotit a shrnout náš rok 2015.

Tedy vidím ho, jako velice úspěšný. Myslím si, že se nám podařilo dosáhnout všeho a určitě více, než jsem si přála a myslela, že bude v našich silách uskutečnit :o). S Candynkou se nám podařilo složit neuvěřitelných sedum zkoušek F1, DwD1, HtM1, AD, ZZO, ZOP, BH a opravit OB-Ztko na VD, a s Ebbinkou dvě pěkné zkoušky Upr1 a Upr2. Dále jsme se zúčastnily pár obedience závodů, nejcennější s Ebbinkou MČR v OBE, v kat. OB1, s krásným 6. místem. Ve frisbee, jsme se v roce 2015 ukázali na pár distančních závodů a také se nám podařilo stát na bedně. Ve frisbee freestyle jsem se rozhodla, že již nebudu nadále s Ebbinkou pokračovat, rozhodla jsem se, že její síly vložím do distanček, do OBEčka a do poslušnosti. Malou naději do freestylu vkládám do Candynky, ale uvidíme, kolik času se nám podaří vyhradit na trénink a zdali budeme schopni dát něco dohromady. Díky vytrvalostní zkoušce AD, jsem s Candynkou zkusila kolo, které nás obě strašně nadchlo a v letošním roce bych ho chtěla zařadit do pravidelného tréninku. Uvidíme, co se z toho vyvrbí ale Candyna před nim skvěle maká :o)

Další krok, který vidím především u sebe, bylo sebrat odvahu a konečně uskutečnit první závod, který by se bez super lidí, které okolo sebe mám, neuskutečnil, a proto jim děkuju za veškerou pomoc a podporu! Největší díky patří Danče Vojancové, Radce Jindrákové a mé drahé polovičce, kteří se mnou sdílí téměř, každou radost, úspěch a nervíček! :o)

Letošní rok bych si přála vést v podobném duchu, uskutečnit další nejen frisbee závod, zasoutěžit si v OBEčku a ve frisbeečku. S Ebbinou především máknout na pachových pracích, které jsou zatím naším nejslabším článkem do OBEčka a s Candynkou se pokusit pachové práce více rozvinout, protože má v nich potenciál :o) Přeji všem tedy do nového roku jen to nejlepší, a ať se vám plní přání stejně, tak jako nám! Nejdůležitější je, se zaměřit na ty malá přání, protože z nich se stávají ty velká a největší!