Kniha návštěv

gratulace..:-)

gratuluji vám za velmi pěkné umístění 2.a 3.místa z výstavy v Německu s Candynkou...:-) moc vám to tam holky slušelo..:-) přeju hodně úspěchů..s pozdravem tvá mamka..))

Re: gratulace..:-)

Děkujeme :o)

gratulace...:-)

tak tu obcas zabrouzdam na tve stranky a dela me radost jak se vam holky vede...:-) Ebbynka je moc sikovna a Candy je uz taky peknej kousek mate peknou tu prvni vystavu moc vam to slusi preju hodne dalsich uspechu,at se dale dari....s pozdravem tva mati

Pozdrav

Ahoj holky, chválím stránky. Ani jsem nevěděla, že se s Ebby věnujete tolika věcem. Držíme palce, aby jste měly co nejvíce úspěchů !

Re: Pozdrav

Děkujem za pochvalu. Jj věnujem, máme toho teď hodně. Ale hlavním sportem pro nás zůstáva frisbee a sportovní kynologie :o)

Poděkování :-)

Ahoj holky, chtěli bychom vám s Liamkem poděkovat za voříškiádu a za procházku :-) bylo to super. Těšíme se na další akce ...
PS: Podle nás ale měla Ebby jednoznačně vyhrát, asi to první místo bylo podplacený ;-) každopádně pro nás je vítězkou :-)

Re: Poděkování :-)

Jsem mooc ráda, že s námi akce absolvujete. Já z toho druhého místa mám radost, to první by nám nikdo nevěřil :-). Těšíme se na další psí setkání :-)

Přidat nový příspěvek

Anketa

Líbí se vám naše stránky?

Pěkný.. 46 98%
Ujde to.. 0 0%
Nic moc.. 1 2%

Celkový počet hlasů: 47